Strada Constantin Langa 42
Miroslava – Iasi – Romania

Program L-V, 8 a.m. – 7:30 p.m.

Trimite un email

 

Informatii Contact

Sediu Central Iasi

Adresa: Str. Constantin Langa, nr. 42

Miroslava – Iasi, Romania

Cod postal: 707305

Telefon/ Fax: 040.232.295.511

E-mail:office@misavan.com

Website: www.misavan.com

Program: L – V: 08:00 – 17:00

Sediu Central Iasi

Departament Comercial

Constantin Poroch
Director Comercial
Telefon: 0040.769.081.660
E-mail:constantin.poroc@misavan.com

Departament Dezvoltare& Cercetare

Brand Manager Produse Retail
Diana Luca
Telefon: 0040.756.026.671
E-mail: diana.luca@misavan.com

Brand Manager Produse Profesionale
Nicoleta Pricope
Telefon: 0040.752.361.431
E-mail: nicoleta.pricope@misavan.com

Departament Achizitii

Manager Achizitii
Adrian Vieru
Telefon: 0040.752.325.682
E-mail: adrian.vieru@misavan.com

Departament Calitate

Simona Iliescu
Auditor Intern
Telefon: 0040.786.796.407
E-mail:simona.iliescu@misavan.com

Departament Financiar - Contabil

Sabina Capusneac
Director Financiar
Telefon: 0040.760.676.252
E-mail:sabina.capusneac@misavan.com

Departament Resurse Umane

Manager Resurse Umane
Mihaela Otea
Telefon: 0040.747.326.332
E-mail: mihaela.otea@misavan.com

Simona Datcu
Specialist Resurse Umane

Telefon: 0040.784.265.001
Email: simona.datcu@misavan.com

Magazin Online

www.produse-de-curatenie.ro

Persoana contact: Ionela Cojocaru

Informatii comenzi: 0040.786.796.412

E-mail: comenzionline@misavan.com

Program: L – V: 08:00 – 17:00